Nowoczesna architektura : Think Space: Unconference – Beyond the Borders

Dzięki uprzejmości Zagrzeb Society of Architects, Zagrzeb Society of Architects otwiera zaproszenie do końcowego wydarzenia rocznego cyklu zawodów The Borders.
Zapraszają cię na pierwszą niekonwencjonalną przestrzeń kosmiczną.
.
Poza granicami.
18 listopada.
20 w Lauba House, People and Art House, Zagrzeb, Chorwacja.
Po czterech rundach konceptualnych konkursów architektonicznych finałowe wydarzenie zostanie zorganizowane wraz z ceremonią wręczenia nagród i wystawą projektów zgłoszonych podczas konkursów architektonicznych w programie Think Space.
Stworzona jako seria wysoce interaktywnych sesji dla 300 uczestników, którzy będą żywo dyskutować na tematy z konkursów, ostateczne wydarzenie planowane jest w formie niekoncesjonowania.
Więcej informacji na temat wydarzenia po przerwie.
Pierwsza konferencja Think Space Unconference umożliwi uczestnikom i zwycięzcom czterech międzynarodowych konkursów spotkanie w Zagrzebiu ze światowej sławy architektami, kuratorem i jurorami konkursów.
Będą wspólnie badać tematy i wyzwania każdego pojedynczego konkursu w spotkaniach osobistych i grupowych.
Ta niekonwencjonalność zatytułowana Poza granicami jest planowana jako zwieńczenie całego cyklu i służy zarówno jako platforma eksperymentów i wymiany idei, jak i fizyczna przestrzeń / miejsce, w którym gromadzą się sieci twórczych myślicieli wykraczających poza granice kulturowe, geograficzne lub instytucjonalne.
Pod koniec cyklu roczna publikacja zintegruje konkursy.
wyniki oraz dyskusje i wnioski wynikające z niekonkurencji.
Beyond the Borders – niekonwencjonalność to forum do rozmowy z rówieśnikami, uczenia się nowych rzeczy i budowania nowych sieci współpracy, które odeślą uczestników z powrotem do swoich praktyk naenergetyzowanych i gotowych do przemyślenia przestrzeni.
Wszystkie informacje na temat Unconference, programu i rejestracji są dostępne na stronie internetowej Think Space tutaj.
[więcej w: my white home, waga pręta fi 6, wskaźnik intensywności zabudowy ]

Powiązane tematy z artykułem: my white home waga pręta fi 6 wskaźnik intensywności zabudowy