Budownictwo i architektura : Perkins Eastman otwiera biuro w San Francisco

Dzięki uprzejmości Perkins Eastman Komitet Wykonawczy międzynarodowej firmy zajmującej się projektowaniem i architekturą Perkins Eastman z przyjemnością informuje, że firma rozszerza swoją obecność na Zachodnim Wybrzeżu, otwierając biuro w centrum San Francisco, które szybko staje się kwitnącym miastem do tworzenia architektury.
to idealna lokalizacja dla dodatkowego biura.
Mieści się przy ulicy Geary 23 w budynku One Kearny, w biurze 8 100 sf mieści się rosnąca pięcioletnia kadra.
Do zarządzającego dyrektorem Leslie Moldow FAIA dołączają dyrektorzy Dan Akol AIA i Rick Drake AIA oraz Associate Principal John Amanat AIA w kierowaniu biurem.
Oczekuje się, że biuro będzie kompletne i gotowe do zajęcia listopada 2011 r.
Więcej informacji na temat ekspansji firmy po przerwie.
Obiekt One Kearny mieści się w zabytkowym budynku przy skrzyżowaniu ulic Kearney i Market Street, w samym sercu dzielnicy finansowej i kulturalnej w San Francisco, kilka kroków od placu Union Square, galerii i muzeów.
Bradford Perkins FAIA, prezes i dyrektor generalny Perkins Eastman, mówi o ekspansji,.
Perkins Eastman ma niezrównaną zdolność do czerpania wiedzy specjalistycznej z obszarów praktyki i biur na całym świecie, a my budujemy naszą obecność na Zachodnim Wybrzeżu w Zatoce, aby lepiej obsłużyć rosnącą listę klientów rozciągających się od Los Angeles do Vancouver, BC; a także klientów na Bliskim Wschodzie, w Azji i Ameryce Łacińskiej..
Założona przez ponad sześć lat w Bay Area, Perkins Eastman ma reputację wnosząc twórcze projektowanie, ludzkość i cel do ich pracy koncentruje się na opieki zdrowotnej, życia seniora, edukacji, gościnności, mieszkania i architektury handlowej i aranżacji wnętrz.
Obecni klienci to Centrum Medyczne Alta Bates Summit, Atria Senior Living, Centrum dla Starszych Niepodległości, Children s Hospital Oakland, Chiński Szpital San Francisco, Departament Spraw Weteranów, Siostry Dominikańskie Misji San Jose, EAH Housing, Elder Care Alliance, Emirates Linie lotnicze, starszyzna episkopalna, Glendale Adventist Medical Center, Highland Hospital, hotele Hilton, Jewish Home of San Francisco, John Muir Health, Kaiser Oakland, Mills Peninsula Health Services, NCPH Presbyterian Homes, Palo Alto Center i University of California San Francisco , pośród innych.
[hasła pokrewne: instalacje elektryczne cennik, cement cena za tonę, wskaźnik intensywności zabudowy ]

Powiązane tematy z artykułem: cement cena za tonę instalacje elektryczne cennik wskaźnik intensywności zabudowy