Budownictwo i architektura : Bodrum Vicem / Emre Arolat Architekci

Dzięki uprzejmości Emre Arolat Architekci Architekci: Emre Arolat Architekci Lokalizacja: Mugla, Turcja Klient: Vicem Yacht.
Sanko Holding Cooperation Concept Design: architekci eaa-emre arolat Architekt odpowiedzialny: emre arolat, başak akkoyunlu, natali tombak, sezer bahtiyar (projekt pomocniczy); gonca paşolar, natali tombak (projekt budowlany) Zespół projektu: Tansel Dalgal ., Ünal Ali Özger, Leyla Kori, Natali Tombak, Taner Ar.
kan, Nurgül Yard.
m, Taha Alkan Projekt Rok: 2010 Obszar projektu: 9 500 m.
Fotografie: Dzięki uprzejmości Emre Arolat Architekci + 15 Nie należy spodziewać się dużej grupy konstrukcji wzdłuż pasa, który rozciąga się między morzem a nadmorską drogą z centrum Bodrum do.
çmeler do regionu stoczniowego.
Łatwo można stwierdzić, że ten pasek zachował swoją naturalną teksturę, zawiera zaskakującą świeżość dla oczu, które zostały wykorzystane do gęstości, która istnieje po stronie zamku.
Rezydencje Vicem znajdują się na skalistym wierzchołku wzdłuż linii brzegowej.
Napięcie wynikające z konfliktu nienaruszonej jakości wybrzeża i przypuszczalnego gęstego fizycznego wzoru, który ma zostać zbudowany na budowie, staje się najważniejszym faktem projektu.
W tym sensie schemat rozliczeń traktowany jest jako eksperymentacja z masową fragmentacją, która rozluźnia zjawisko stereotypowego.
Dużego pojedynczego domu.
dotyczy to również trójwymiarowego problemu topograficznego, który rozwija się w osi otworów krajobrazowych i zależności funkcjonalnych, a także w kontekście kontekstu naturalnych walorów tego miejsca.
Plan dzięki uprzejmości architektów Emre Arolat Aby budynki zderzyły się z naturalną fakturą, a nawet rozpuściły się w skalistym miejscu, dolne sekcje mas, które znajdują się w ziemi, zawierały jak najwięcej, naturalną artykulację powierzchni.
Górne części, które znajdują się nad nimi, w rzeczywistości tylko subtelnie je dotykają, mają mieć lekki, ulotny sens, ponieważ są kruchymi strukturami, które zaprojektowano wyrafinowanie.
Dzięki uprzejmości Emre Arolat Architekci Układ krajobrazu jest również zasilany z tej samej osi kontekstu.
Ma on na celu osiągnięcie aranżacji, która jest odpowiednia dla genetycznego wzorca terenu, który jest w większości skalistym wierzchołkiem, który wykorzystuje efekty różnych powierzchni naturalnego kamienia, który znajduje się w obszarze, zamiast go nadmiernie zasadzić.
Tekst sekcji autorstwa Emre Arolat Architekci Dzięki uprzejmości Emre Arolat Architekci
[więcej w: okno połaciowe, silka czy porotherm, hurtownia elektryczna piaseczno ]

Powiązane tematy z artykułem: hurtownia elektryczna piaseczno okno połaciowe silka czy porotherm