Architektura i nowoczesne budownictwo – Chicago Childrens s Muzeum Out of New Plan dla Grant Park

Architekci Krueck + Sexton Wspaniałe uczucie wygranej w konkursie architektonicznym może szybko zniknąć po uświadomieniu sobie, że osiągnięcie to był dopiero początek bitwy.
Urzędnicy potwierdzili, że nagrodzony przez Krueck + Sexton konkurs na nowy dom w Chicago Children s Museum został usunięty z planu przebudowy Richard J.
Daley Bicentennial Plaza w północno-wschodnim rogu Grant Park.
Kontynuuj czytanie, aby uzyskać pełne pokrycie.
Pomimo argumentów dotyczących naruszenia przez rząd starych wiekowych wyroków sądowych w celu ochrony otwartości Grant Park, w 2008 r.
Konkurs został zatwierdzony przez Radę Miejską Chicago i pochwalony przez byłego burmistrza Richarda M.
Daleya.
Propozycja LEED Gold zaoferowała nowatorski budynek o niskim profilu, który elegancko zastąpił pogarszający się podziemny parking.
Po kontrowersyjnej aprobacie, gospodarka upadła, zbieranie funduszy wstrzymało się, a nowo wybrany burmistrz Rahm Emanuel ostrzegł o swoich planach przewartościowania propozycji muzeów.
W czerwcu ubiegłego roku pojawiły się plotki, że muzeum pozostanie w swoim oryginalnym domu w Navy Peir, a jego dzielnice zostaną rozbudowane i zaprojektowane przez Wheeler Kearns Architects.
O.
Neill skomentował: To jest rodzaj wzoru na bilonie .
Po usunięciu muzeum budżet Daley Bicentennial Plaza spadł z ponad 100 milionów dolarów do nieco ponad 30 milionów dolarów.
Prezydent rady, Bob O.
Neill, powiedział: To nie jest naprawdę dobra gospodarka, więc kampania kapitałowa jest trudna. Organizacja non-profit, która niedawno przejęła muzeum Marynarki Wojennej, mocno koncentruje się na utrzymaniu jej w obecnym miejscu.
Bob O.
Neill powiedział: Mogę powiedzieć, że Muzeum Dziecięce zrezygnowało z tego projektu. Krueck + Sexton Architects zaprojektował także fontannę Crown w Parku Millennium.
Odniesienie: ChicagoTribune
[więcej w: dachówka esówka domowa, dachówka esówka, silka czy porotherm ]

Powiązane tematy z artykułem: dachówka esówka koszt malowania ścian silka czy porotherm