Nowoczesna architektura : SOILED: Skórki / CARTOGRAM Architecture + Urban Design

Dzięki uprzejmości CARTOGRAM Architecture + Urban Design wydanej przez CARTOGRAM Architecture + Urban Design, półrocznik SOILED wydał drugi numer zatytułowany Skinscrapers.
Jest już dostępna tutaj, gdzie można zamówić wydrukowany egzemplarz Lulu lub pobrać bezpłatną wersję elektroniczną w formacie PDF.
Skinscrapers bada, w jaki sposób nasze ciała wchodzą w interakcję z otaczającymi je przestrzeniami i jak przestrzenie, w których mieszkamy, mogą stać się przedłużeniem naszych ciał.
Skupiając się na powierzchni skóry jako naturalnego mediatora, Skórki obracają się w kontinuum skali, zaczynając od wnętrza jelit, przechodząc do konturów ciała i kończąc w antropomorficznym mieście.
Więcej zdjęć i opis po przerwie.
W każdym punkcie na tej trajektorii, Skórki Skórek docierają do człowieka, badają kwestie społeczne w skali ludzkiej i kultywują sensowne chwile wzdłuż i w obrębie naskórka.
Akin do Groundscrapers przed nim, Skinscrapers uważa, że drukowana strona może przekroczyć półkę z książkami, że media drukowane mogą orientować się z ludzkim ciałem, zgodnie ze współrzędnymi anatomicznymi i architektonicznymi.
Dzięki uprzejmości CARTOGRAM Architecture + Urban Design W tym numerze: Dzięki uprzejmości CARTOGRAM Architecture + Urban Design – Revital Cohen przekształca zwierzęta w urządzenia medyczne.
– Sarah Ross konstruuje welurowe kombinezony, by protestować przeciwko autorytetowi.
– Matt Harlan przedstawia katalog nowych możliwości garderoby.
– Maegan Magathan, Stephanie DeGooyer i Gabriel Gerlinger torach w przestrzeni publicznej.
– Jimenez Lai wstawia nieoczekiwanego białego słonia do naszej kwatery.
– Kate Hadley Williams i James Toftness sfotografują fototapety Chicago.
– Ania Jaworska rzeźbi pejzaż ekscentrycznych postaci.
[hasła pokrewne: strefa przemarzania gruntu, olx tarnobrzeg, program do projektowania elewacji ]

Powiązane tematy z artykułem: olx tarnobrzeg program do projektowania elewacji strefa przemarzania gruntu