Budownictwo i architektura : Sukkah „In the Field” Instalacja / studio BanG

Paul Clemence Jako tymczasowa instalacja w Park Slope, Brooklyn na żydowskie święto Sukkah, projekt studia BanG dla tej nowej sukkah, zatytułowany.
In the Field.
odzwierciedla symboliczną naturę projektu jako duszpasterską ucieczkę w przejściową i tymczasową przestrzeń zgodnie z duchem świątecznym i zasadą projektowania in situ, gdzie wszystkie aspekty specyficznego rozwoju formy zostały rozwiązane w rzeczywistym zespole.
Więcej zdjęć i opis projektu po przerwie.
Na święto kongregacji Sukkot Beth Elohim na Brooklynie zleciła zaprojektowanie szat wspólnoty przez Babaka Bryana, AIA i Henry ego Grosmana, dyrektorów studia B-an-G oraz laureatów konkursu Sukkah City w 2010 roku.
Projekt duetu.
Fractured Bubble.
został wybrany jako.
People s Choice Sukkah of New York City.
w konkursie na 2010 r.
prowadzonym przez ReBoot w Union Square, NYC.
.
Paul Clemence Starszy rabin Andy Bachman i jego kongregacja Beth Elohim (CBE) na Brooklynie byli gospodarzami Sukkot i chcieli specjalnej szat społeczności, która połączyła bogate tradycje tego święta z nowoczesną, miejską techniką odpowiednią dla ich społeczności z Brooklynu.
Konstrukcja Bryana i Grosmana dla sukkah polega właśnie na połączeniu nowoczesnej estetyki obu projektantów z tradycyjnymi zasadami projektowania.
.
Paul Clemence Prawdziwy szał społeczności, stworzyli koncepcję projektu, którą społeczność pomoże budować i dekorować wraz z nimi.
Zaprojektowali kawałki, które zostały ręcznie wycięte, i opracowali pewne wytyczne dotyczące umieszczania, ale pozwolili zborowi faktycznie złożyć sukę, pozostawiając elementy stylu społeczności.
.
Paul Clemence Jednym z najbardziej wyjątkowych elementów było to, co przyczyniają się dzieci Zgromadzenia.
Bryan i Grosman mają laserowo wycięte 1500 kartonów w 3 odmianach.
klon, dąb i osika oraz 3 rozmiary.
Najmłodsi członkowie zboru obchodzili święto malując liście czerwone, pomarańczowe i żółte i powieszając je od wewnątrz jako dekorację.
.
Paul Clemence Sukka została wzniesiona na chodniku przylegającym do gminy, która jest częścią synagogi, z tego tradycyjnego budownictwa wykreowana została nowoczesna urbanistyka.
Został on złożony na miejscu w Brooklynie we wtorek, 11 października i środę 12 października na święto, które rozpoczęło się o zachodzie słońca w środę, 12 października.
Paul Clemence
[patrz też: program do projektowania elewacji, ogrodzenia z pustaka łupanego, olx jędrzejów ]

Powiązane tematy z artykułem: ogrodzenia z pustaka łupanego olx jędrzejów program do projektowania elewacji