Architektura 21szego wieku : Hotel Liesma Proposal / PRAUD

Dzięki uprzejmości PRAUD Główną ideą propozycji Hotelu Liesma przez PRAUD jest podniesienie nowej masy hotelowej z poziomu gruntu.
Istnieją dwa główne cele tego podejścia; mieć ogólnodostępny park publiczny na poziomie gruntu i zapewniać lepsze widoki na Morze Bałtyckie z pokoi hotelowych.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Podejście dzięki uprzejmości PRAUD Podczas pierwszego spotkania z projektem napotkaliśmy dwa trudne pytania.
Po pierwsze, jaki rodzaj formy architektonicznej może wzmocnić koncepcję muzycznego hotelu, a także tego niesamowitego krajobrazu.
Być może architektura nie powinna być ikonicznym budynkiem, który próbuje się wyróżniać wśród środowiska, ale bardzo delikatną formą, która po prostu siedzi na stronie.
Następne pytanie brzmiało: czy może wprowadzić przyrodę na stronę, aby cała strona była pomyślana jako park.
Aby osiągnąć tę koncepcję parku muzycznego, posiadanie pola krajobrazowego po lewej stronie nad przestrzenią w witrynie to za mało, być może potrzebujemy bardziej agresywnego podejścia, aby park muzyczny, który próbujemy stworzyć, nie był czymś, co można doświadczyć w innych części miasta.
Dzięki uprzejmości PRAUD Concept Dzięki uprzejmości PRAUD Każdy pokój w nowej masie ma bezpośredni widok na morze i ma dostęp do balkonu na dachu.
Ta nowa masa matowa jest trzymana przez wiele stożków, które zawierają publiczne programy w takich miejscach, jak muzyczna kawiarnia, restauracje, sala konferencyjna i basen.
Dzięki oddzieleniu prywatnych pokoi hotelowych od poziomu terenu i programom publicznym znajdującym się na ziemi, cały poziom terenu, który nazywamy parkiem muzycznym, może być wykorzystany jako dynamiczny i kulturalny park nie tylko dla odwiedzających hotel, ale także dla wszyscy ludzie, którzy odwiedzają miasto.
Dlatego park muzyczny staje się nowym polem dla wszystkich koncertów muzycznych i festiwalu miasta.
Dodatkowo, umieszczając pokoje klasy biznesowej i mniejsze apartamenty w istniejącym budynku, hotel może być zarządzany bardziej efektywnie.
Gdy jest w sezonie wolnym, głównie dla rodzin, hotel może obsługiwać tylko nową masę matową i kilka szyszek, a gdy odbywa się konferencja biznesowa, może obsługiwać głównie istniejący budynek, stożek konferencyjny i stożek restauracyjny.
Ten efektywny sposób korzystania z obiektów hotelowych sprawi, że hotel będzie sprawnie działać przez cały rok.
Dzięki uprzejmości PRAUD Architekci: PRAUD Lokalizacja: Jurmala, Łotwa Zespół projektowy: Dongwoo Yim, Rafael Luna, Emily Ko Klient: Hotel Liesma Obszar serwisu: 15 000 m2 Projekt Piętro Powierzchnia: 10 300 m2
[hasła pokrewne: fluorek boru, cement cena za tonę, hurtownia elektryczna piaseczno ]

Powiązane tematy z artykułem: cement cena za tonę fluorek boru hurtownia elektryczna piaseczno