Architektura 21szego wieku : Domy Steven Ehrlich

Niedawno mieliśmy przyjemność odwiedzić Steven Ehrlich w naszym biurze i porozmawiać o jego pracy.
Jest tak samo ujmujący, jak jego praca jest fascynująca.
Zostawił nam niedawno opublikowaną książkę swojej pracy zatytułowaną Domy Stevena Ehrlicha.
Opisaliśmy dwa domy, które są uwzględnione w książce, jeśli chcesz zobaczyć, co książka ma do zaoferowania.
(Ehrlich Architekci.
Projekty domów i nie tylko) Książka oczywiście oferuje znacznie głębsze spojrzenie na projekty, w tym stronę tytułową każdego projektu ze zdjęciami tego, co zainspirowało projekt.
Jako podróżnik, który od 6 lat mieszka w zachodniej Afryce, inspirujące fotografie Ehrlicha są wciągające i wyraźnie ilustrują siłę napędową każdego projektu.
Opis produktu: Projekt mieszkaniowy stanowi rdzeń wielokrotnie nagradzanej praktyki architektonicznej Stevena Ehrlicha.
Prezentowane jest tutaj szesnaście domów, projekty charakteryzujące się połączeniem potężnych modernistycznych form z kulturowymi, klimatycznymi i kontekstualnymi szczegółami miejsca.
Ehrlich przez sześć lat żył, nauczał, podróżował i studiował rdzenną architekturę wernakularną w północnej i zachodniej Afryce.
W tym czasie był zanurzony w trzeźwości i surowym pięknie.
Architektury bez architektów.
i oszołomiony takimi ustawieniami, jak świetlisty meczet Zaria w Nigerii, malownicze miasteczka na wzgórzach Tunezji, labiryntowe suki Fezu, chronione i intymne domy na dziedzińcu Marrakeszu, podnoszące grawitację twierdze Ghany i połączone ze sobą miasta pustyni z Algierii.
W tym samym czasie Ehrlich był głęboko zaangażowany w modernizm, skupiając się na minimalizmie, uczciwości w materiałach i zakorzenionym połączeniu z ziemią.
W ciągu trzydziestoletniej kariery związał te dwa pasma w domach, które zaprojektował w pustynnym krajobrazie Południowej Kalifornii i południowego zachodu.
W tych domach są podobieństwa – obfite objętości, przejrzystość wizualna, duże okna, połączone pokoje, chronione dziedzińce, strukturalna uczciwość, bogato teksturowane materiały i połączenie z naturą – ale każdy dom to nowy początek, szansa na naukę i tworzenie doświadczenie przestrzenne..
Spis treści: 007 Wprowadzenie: Sam Lubell 013 Kalfus Studio 025 Dodatek do plaży Neutra Hous 037 Schindler Dom przy Ellis Avenue 049 700 Palms Rezydencja 069 Webster Residence 083 Boxenbaum Rezydencja 097 Schulman Residence 111 Kanion Residence 125 Waldfogel Rezydencja 143 Rezydencja Zeidler 163 Leonard Residence 175 Rezydencja Carrillo 193 Wolfe Residence 205 Helal Residence 223 Rezydencja Kreuzer-Schroeder 227 Rezydencja McElroy 231 Rezydencja MacMillan 236 Kredyty projektowe 239 Podziękowania 240 Kredyty ilustracyjne Twarda okładka: 240 stron Wydawca: The Monacelli Press (12 kwietnia 2011 r.) Język: angielski ISBN-10: 1580933068 ISBN- 13: 978-1580933063
[podobne: okno połaciowe, strefa przemarzania gruntu, my white home ]

Powiązane tematy z artykułem: my white home okno połaciowe strefa przemarzania gruntu