Architektura 21szego wieku : AIA Long Island i Daniel J. Rowen Memorial Architectural Design Awards / Bates Masi + Architekci

Genius Loci Bates Masi + Architekci z Sag Harbor w Nowym Jorku z przyjemnością ogłaszają otrzymanie trzech nagród AIA Long Island i trzech nagród AIA Peconic Daniela J.
Rowena.
Nagrody AIA Long Island Awards zostały wręczone 19 października na zamku Oheka w Huntington, NY.
Nagrody AIA Peconic zostały wręczone 22 października na sympozjum o nagrodę w Southampton Cultural Centre w Southampton, NY.
Więcej informacji na temat nagród po przerwie.
Genius Loci z Montauk w Nowym Jorku otrzymał nagrodę AIA Long Island Arch 2011 w dziale mieszkalnym i nagrodę AIA Peconic Honor 2011.
Jury zauważyło, że masowanie było interesujące, ponieważ duży dom wydawał się mały w wyniku budowy na zboczu wzgórza.
Skomentowali również, że dom w interesujący sposób wyrażał materiał i budowanie potocznego języka tego obszaru.
Wielokrotne ścieżki wydajności cyrkulacji w różnych doświadczeniach i magiczny moment zdarzają się przy głównym wejściu, w którym schody wewnętrzne i zewnętrzne są lustrzanymi odbiciami.
Klienci zostali zwabieni do Montauk dzięki cechom, które czynią je wyjątkowymi z innych obszarów.
Te cechy ucieleśniają.
Spirit of Montauk.
a architektowi postawiono wyzwanie zaprojektowania domu, który będzie ucieleśniał i uchwycił tego ducha w architekturze.
Robin.
S Way, z siedzibą w Amagansett w stanie Nowy Jork, otrzymała nagrodę AIA Long Island 2011 Award Archi, nagrodę AIA Long Island Lighting 2011 za projekt mieszkaniowy oraz nagrodę AIA Peconic Juror 2011 Award.
Jury zauważyło, że istniejący dom ma potencjał, a stosunkowo proste nowe interwencje dokonały radykalnych ulepszeń i sprawiły, że projekt był śpiewany.
W projekcie tym naturalna lina została wpleciona w cyfrowo wykonaną ramę między istniejącymi belkami stropowymi i belkowymi jako pojedyncze rozwiązanie konstrukcyjne, które mogłoby zunifikować stary i nowy.
Wzory tkackie wykorzystano do oznaczenia różnych warunków sufitu; skrzyżowany splot, aby mogło przenikać światło, prosto splot do narzędzi ekranujących.
Lina podtrzymuje wiszące lustro i żyrandol.
Został wpleciony w duże przesuwane drzwi, aby zapewnić prywatność.
Robin.
S Way Niezbudowany projekt Mothersill otrzymał nagrodę AIA Peconic Merit 2011.
Jury stwierdziło, że godne pochwały jest to, jak struktura promenady zajmuje duże miejsce i dzieli ją na pomieszczenia na zewnątrz.
Pomysłowość w nowej architekturze nawiązuje do sposobu, w jaki pracował Andrew Geller.
Projekt ma powstać w Watermill w stanie Nowy Jork.
Dwie chronione, istniejące struktury Andrew Gellera połączone są z krętą promenadą, która łączy istniejący krajobraz, istniejące struktury Gellera i nowy dom.
Promenada określa miejsce i staje się podłogą, sufitem i ścianami proponowanego nowego domu.
Mothersill Rendering Firma architektoniczna oparta na East End of Long Island praktykuje od 47 lat i zrealizowała szereg projektów, w tym projekty mieszkaniowe, instytucjonalne i komercyjne zlokalizowane na całym świecie.
[podobne: drzwi płycinowe, drzwi płycinowe domowe, olx kamienna góra ]

Powiązane tematy z artykułem: drzwi płycinowe olx kamienna góra szambo przepisy